2013-2014

2013/2014

Tanuló neve

Verseny megnevezése

Elért eredmény

Felkészítő tanár

Inotai Laura

Időutazó Történelem Egyéni (Fődíj)

1. (országos levelező)

 

Inotai Laura

Nyelvmester Nyelvtan Egyéni

1. (országos levelező)

 

Krencz Ábel

LÜK Bajnokság

6. (régiós)

Horváth Veronika / Iványi Zsuzsa

Mocsár Brendon

LÜK Bajnokság

7. (régiós)

Izsóné Iványi Anita, Kummerné Salgóvári Ágnes

Krencz Ábel

Zrínyi Matematika Verseny

12. (kistérségi) 33. (országos)

Horváth Veronika

Oszlánczi Bálint

Kenguru matematika

13. (megyei)

Ács Erika

Krencz Ábel

Szépkiejtési verseny

4. (megyei)

Iványi Zsuzsa

Krencz Ábel

Herman Ottó Országos egyéni tesztverseny

4. (országos)

Iványi Zsuzsa

Szőnyegi Tamás

Herman Ottó Országos egyéni tesztverseny

10. (országos)

Iványi Zsuzsa

Ványa Szilvia

Herman Ottó Országos egyéni tesztverseny

11. (országos)

Iványi Zsuzsa

Kristóf Gergő

Herman Ottó Országos egyéni tesztverseny

15. (országos)

Iványi Zsuzsa

Tatai Boglárka

Simonyi Zsigmond helyesírási

2. (megyei)

Zelmanné Varga Zsuzsanna

Ellenbruck Krisztina

Farkas Margit

Inotai Laura

Tatai Boglárka

Bolyai Természettudományos

2. (megyei)

Gajgerné Erős Mária

Ellenbruck Krisztina

Farkas Margit

Inotai Laura

Tatai Boglárka

Bolyai Természettudományos

 

11. (Pannon Régió)

Gajgerné Erős Mária

Csecsetka Nikolett Kelemen Dézi Zobák Vanessza Vámosi Renáta

Bolyai Matematika

8. (megyei)

Oszláncziné Baráczki Mária

Ellenbruck Krisztina

Tatai Boglárka

Szloboda József

Zádori Levente

Bolyai Matematika

10. (megyei)

Oszláncziné Baráczki Mária

Sükösd Csenge

Krencz Ábel

Szőnyegi Tamás

Ványa Szilvia

Bolyai matematika csapatverseny

12. (megyei)

Horváth Veronika

Krencz Ábel

Bendegúz nyelvész

2. (megyei)

Iványi Zsuzsa

Tatai Boglárka

 

Bendegúz nyelvész

3. (megyei)

 

Állóné Horváth Hajnalka

Tatai Boglárka

Ellenbruck Krisztina

Téglás Kata

Inotai Laura

Bendegúz Tudáspróba

1. (megyei)

7. (megyei)

7. (megyei)

10. (megyei)

Állóné Horváth Hajnalka, Zelmanné Varga Zsuzsanna

Inotai Laura

Bendegúz Angol

7. (megyei)

Parnicsán Alice

Tatai Boglárka

Bendegúz Tudáspróba

 

3. (országos)

Állóné Horváth Hajnalka, Zelmanné Varga Zsuzsanna

Ellenbruck Krisztina

Inotai Laura

Tatai Boglárka

Klímaőrjárat

 

5. (régiós)

Gajgerné Erős Mária

Inotai Laura

Angol nyelvi országos levelező verseny

8. (országos/korosztályi)

Parnicsán Alice

Huszár Anna

Weöres Sándor megyei vers és prózamondó

1. (megyei)

Varga Zsuzsanna

Tóthné Huszár Magdolna

Szűcs Norbert

Weöres Sándor megyei vers és prózamondó

3. (megyei)

Zelmanné Varga Zsuzsanna

Tóthné Huszár Magdolna

Rick Alma

Weöres Sándor megyei versmondó verseny

2. (megyei)

Tóthné Huszár Magdolna

Rick Alma

Fedorka országos versmondó verseny

döntőbe jutott, Oklevél

Tóthné Huszár Magdolna

Krausz Kasszandra-Diószegi Erika

Megyei népdaléneklési verseny

arany minősítés (megyei)

Horváth Ferencné

Tücsökmadár

Megyei népdaléneklési verseny

arany minősítés (megyei)

Horváth Ferencné

Csaloglányok

Megyei népdaléneklési verseny

kiemelt arany minősítés (megyei)

Horváth Ferencné