2015-2016

Versenyek 2015/2016-os tanév

Csapatversenyek

 

 

 

Bolyai matematika csapatverseny

megyei 4. hely

1.

Szántó Milán

 

Matekkommandó

2.

Szűcs Norbert

 

 

 

3.

Tatai Boglárka

 

 

 

4.

Téglás Kata Sára

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Bogárdi Richárd

 

megyei 9. hely

2.

Erlich Dávid

 

Kiellá

 

3.

Fekete Márk

 

 

 

4.

Miklós Jácint

 

 

 

 

 

 

 

 

Móra-Hétvezér csapatverseny megyei

IV. helyezett

Cserebogarak

 

 

 

1.

Boros Laura

4a

 

 

2

Oszlánczi Bálint

4a

 

 

3

Krausz Kasszandra Bianka

4a

 

 

Magyar angyalok

 

VII. helyezett

1.

Már Zétény

4a

 

 

2.

Vámosi Nikol Boglárka

4a

 

 

3.

Zsobrák Szonja

4a

 

 

 

 

 

 

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

megyei 1. hely

1.

Boros Laura

4a

országos 14.

2.

Már Zétény

4a

Magyar(ok)osok

3.

Vámosi Nikol Boglárka

4a

 

 

4.

Oszlánczi Bálint

4a

 

 

 

 

 

 

 

1.

Ihász Levente

3b

megyei 4. hely

2.

Németh Kíra Laura

3b

Tudorok

 

3.

Végh Dorina

3b

 

 

4.

Zádori Dorina

3b

 

 

 

 

 

 

 

1.

Födelevics Szintia

5b

megyei 4. hely

2.

Kovács Luca

5b

Nyelvészek

3.

Makovics Máté

5b

 

 

4.

Tóth Zsuzsanna

5b

 

 

 

 

 

 

 

1.

Horváth Bernadett

5a

megyei 5. hely

2.

Horváth Míra

5a

Magyar Manók

3.

Kaifis Nikolett

5a

 

 

4.

Kokas Réka

5a

 

 

 

 

 

 

 

1.

Ellenbruck Krisztina

7b

megyei 2. hely

2.

Farkas Margit

7b

 

 

3.

Inotai Laura

7b

 

 

4.

Tatai Boglárka

7b

 

 

 

 

 

 

 

1.

Domján Korina

8b

megyei 8. hely

2.

Magyar Zsuzsa

8b

 

 

3.

Simon Kata

8b

 

 

4.

Zelman Fanni

8b

 

 

 

 

 

 

 

Vörösmarty szavalóverseny iskolai forduló

 

 

Rick Alma

8b

I.helyezett

 

Magyar Zsuzsa

8b

I.helyezett

 

Huszár Anna

7a

II.helyezett

 

Tatai Boglárka

7b

III.helyezett

 

 

 

 

 

Alsós ének verseny

 

 

 

2.évfolyam

 

 

 

 

Pintér Csenge

2a

I.helyezett

 

Palotás Panna

2c

II.helyezett

 

Huszár Emese

2c

III.helyezett

3.évfolyam

 

 

 

 

Somogyvári Gréta

3a

I.helyezett

 

Korpos Balázs

3a

II.helyezett

 

Horváth Kincső

3a

III.helyezett

4.évfolyam

 

 

 

 

Fekete Zoé Anikó

4b

I.helyezett

 

Diószegi Erika

4a

II.helyezett

 

Krausz Kasszandra

4a

III.helyezett

 

 

 

 

 

Szépkiejtési és olvasási területi/járási vetélkedő 3-4. évf.

 

Kelemen Csongor

4b

I.helyezett

 

Végh Dorina

3b

II.helyezett

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

 

 

 

Kokas Réka

5.a

I.helyezett

 

Tóth Zsuzsanna

5.b

II.helyezett

 

Mádi Dorina

6.b

I.helyezett

 

Varga Péter

6.b

II.helyezett

 

Tatai Boglárka

7.b

I.helyezett

 

Ellenbruck Krisztina

7.b

II.helyezett

 

Simon Kata

8.b

I.helyezett

 

Pőrgye Zsanett

8.a

II.helyezett

SPORT

 

 

 

Mezei Futóverseny

 

 

 

 

II.korcsoport

 

 

 

1.

Hollósi Bence

4c

I.helyezett

2.

Kelemen Csongor

4b

 

 

3.

Már Zétény

4a

 

 

4.

Palotás Péter

4b

 

 

5.

Varga Martin Flórián

4a

 

 

 

 

 

 

 

Kegyeleti Stafétafutó verseny 2015.10.03.

II.helyezett

1.

Hollósi Bence

4c

 

 

2

Rigó Patrik

4c

 

 

3.

Már Zétény

4a

 

 

4.

Zádori Dorina

3b

 

 

5.

Kovács Zina Karina

4c

 

 

6.

Palotás Péter

4b

 

 

7.

Bögyös Barbara

4b

 

 

8.

Kelemen Csongor

4b

 

 

9.

Vámosi Nikol Boglárka

4a

 

 

10.

Nagy Ádám

4c

 

 

11

Tatár Zoltán

3b

 

 

12.

Horváth Dorina

4b

 

 

13.

Tatai Sándor

4c

 

 

 

 

 

 

 

Egyéni

 

 

 

 

Hollósi Bence

4c

I.helyezett

 

Palotás Péter

4b

II.helyezett

 

Vámosi Boglárka

4a

I.helyezett

 

Kovács Zina Karina

4c

II.helyezett

 

Horváth Kíra

4c

III.helyezett