Pedagógusok

 

Név

Végzettség

Szakképzettség

Ács Erika

egyetem

tanító, vizuális műveltségi terület, okleveles neveléstudomány szakos bölcsész

Baloghné Veres Csilla

főiskola

tanár, földrajz-rajz szak

Balázs Sándorné

főiskola

orosz-testnevelés szakos általános iskolai tanár

Izsóné Iványi Anita

főiskola

tanító, testnevelés és sport műveltségi terület

Erős Mária

főiskola

tanító, ember és társadalom műveltségi terület

Farkas Katalin Mónika

főiskola

tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségterület

Fodor Erzsébet Márta

főiskola

tanító, testnevelési és könyvtár szakkollégium

Gajgerné Erős Mária

egyetem

kertész üzemmérnök, mérnöktanár, oktatás informatikus (felsőfokú), pedagógiai értékelés és mérés okleveles tanára

Horváth Anikó

egyetem

pedagógia szakos bölcsész és tanár, angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Horváth Ferencné

egyetem

pedagógia szakos bölcsész és tanár, ének-zene-magyar szakos általános iskolai tanár, közoktatási vezető szakvizsga

Horváth Márkus Andrea

főiskola

tanító, ember és társadalom műveltségi terület

Huszárné Lukács Mária

főiskola

fejlesztő pedagógiai szakirány, pedagógiai szakos nevelő, gyógypedagógia szak, Népijátékok és kismesterségek oktatója (felsőfokú)

Juhászné Kovács Mária

főiskola

tanító, informatika műveltségi terület

Kisné Paczona Ildikó

főiskola

tanító, szakvizsgázott pedagógus (teljesítményértékelési és minőségfejlesztési szakterületen)

Kipilla-Zámbó Zsuzsanna

főiskola

magyar nyelv és irodalom műveltségterület

Kovacs Cristian

egyetem

matematika-informatika szakos tanár

Kovács Zoltán

főiskola

testnevelő tanár, képi ábrázolás szak

Kovács Zoltánné

egyetem

tanító, rajz szakkollégium, oktatási informatikus (felsőfokú), közoktatási vezető szakvizsga, pedagógiai mérés értékelés okleveles tanára

Kovácsné Rehák Judit

főiskola

tanító, rajz szakkollégium

Koska Daniella

főiskola

tanító, testnevelés műveltségterület

Kristófné Juhász Ildikó

főiskola

tanító, könyvtár szakkollégium, gyógypedagógiai asszisztens (felsőfokú)

Kummerné Salgóvári Ágnes

főiskola

tanító, könyvtár szakkollégium, pedagógus szakvizsga, fejlesztési (differenciáló) szakirányú szak

Mayer-Erhardt Mariann

főiskola

tanító, testnevelés és sport műveltségi terület

Takácsné Mező Adrienn

főiskola

tanító, testnevelés és sport műveltségi terület

Németh Mária Márta

főiskola

biológia-testnevelés szakos általános iskolai tanár

Oszláncziné Baráczki Mária

főiskola

matematika-fizika szakos általános iskolai tanár

Roszkopf Nóra

főiskola

tanító, német nyelv műveltségi terület

Simon Zsuzsanna

főiskola

óvodapedagógus, tanító, szakvizsgázott pedagógus (fejlesztési szakirány)

Sipiczki Vivien

főiskola

tanító, természetismeret műveltségi terület

Szabó Gábor

egyetem

okleveles történelemtanár és okleveles hon-és népismeret tanár

Szabóné Molnár Melinda

főiskola

tanító, könyvtár szakkollégium, gyógypedagógiai asszisztens (felsőfokú)

Szemzőné Márkli Melinda

főiskola

magyar-történelem szakos tanár, tanulásban akadályozottak pedagógiája szakos gyógypedagógus

Téglás Anita

egyetem

matematika-földrajz szakos tanár, angol nyelvtanár, angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Térmegné Nyári Katalin

egyetem

matematika-fizika szakos tanár, kémia szakos tanár, közoktatási vezető szakvizsga, pedagógiai értékelés és mérés okleveles tanára

Tóth Lászlóné

főiskola

tanító, technika szakkollégium

Lajtos Erzsébet

főiskola

Matematika - technika szakos tanár

Zelmanné Varga Zsuzsanna

főiskola

magyar-orosz szakos általános iskolai tanár, francia szakos nyelvtanár, szakvizsgázott pedagógus (tehetségfejlesztés szak)

Nagy Beáta

főiskola

tanító, angol műveltségi terület

Nagy Ferencné

főiskola

magyar nyelv és irodalom, ének-zene

Állóné Horváth Hajnalka

főiskola

tanító

Papp Jánosné

főiskola

tanító