Tárogató

A programot Kovács Zoltánné igazgatóhelyettes nyitotta meg. Egy bábjátékkal kezdődött a délután, melyet alsós tanító nénik varázsoltak az izgatott óvodások elé. Műsorukkal jókedvre derítették a gyerekeket és egy kis ízelítőt mutattak nekik abból a 7 szokás programból, ami iskolánkban már jól működik. A bábelőadást követően öt csoportban, öt helyszínen vettek részt a kicsik különféle foglalkozásokon. Hang-fény terápia részesei lehettek, kézműves foglalkozás keretében nyuszis ceruzatartót készítettek, megismerkedtek a ,,Lapot kérünk!” matematikai fejlesztő játékkal, számítógép termünkben kipróbálhatták a ,,Varázsbetű Program”-ot, valamint több Táblajátékkal találkozhattak. Az iskola nyitogató rendezvényt egy közös zárással fejeztük be a tornateremben, ahol felállított pályákon keresztül nagymozgást fejlesztő feladatokat végezhettek a gyerekek. Egy jól sikerült délutánt tudhatunk magunk mögött, ahol a gyerekek és a szülők is találkozhattak, beszélgethettek az iskolánkban tanító pedagógusokkal.                                        


Roszkopf Nóra tanító